KONST / Litografier / Färglitografi 15126230
nr 1512 6230
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Hamncafé. Signerad, numrerad 65/250. Färglitografi. Bladets mått: 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 57x72 cm
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:09:14
100 kr
150 kr
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang